News

Facebook Posts

TEDI Games is with Peter Theos Pagáč and 16 others.
TEDI Games

utorok decembra 10th, 2019 - 8:29 pm

Nedávno sme si zvykali písať 9-tku na konci 201-9, no ani sme sa nenazdali a je tu pomaly koniec... Tak si teda zrekapitulujme tento rok v krátkom minútkovom videjku o tom, čo sa nám za tento rok podarilo spáchať 🙂 ... See MoreSee Less

View on Facebook
TEDI Games updated their profile picture.
TEDI Games

pondelok decembra 9th, 2019 - 7:42 am

TEDI Games ... See MoreSee Less

View on Facebook

pondelok júla 1st, 2019 - 6:14 pm

Ešte si nehral Hrdinu? Nepoznáš vôbec kapelu Zrní? Tak šup do toho. Hlboký príbeh nesúci sa celým albumom dopĺňa booklet, ktorý je pribalený k CD a je aj súčasťou hry (nájdeš ho v sekcii Bonus).
store.steampowered.com/app/1077730/HRDINA
... See MoreSee Less

View on Facebook

piatok júna 28th, 2019 - 3:18 pm

VEĽKÁ VĚC!
Náš zakladajci člen vydáva spolu s českou kapelou Zrní hru na motívy ich albumu Hrdina počítačový hry jde do světa. Oddychovú prechádzku zvláštnou a chytľavou hudbou si môžeš stiahnuť zadarmo na Steame.
store.steampowered.com/app/1077730/HRDINA/
Daj nám vedieť ako sa ti páčila.
... See MoreSee Less

View on Facebook

nedeľa júna 9th, 2019 - 7:09 pm

Tento týždeň sme boli opäť v Poľsku na vyhodnotení záverečného štvrtého ročníka medzinárodného projektu LAG. Počas štyroch rokov sa naši študenti prepacovali z tých čo sú tu viacmenej do počtu k vedeniu viacerých tímov.

Po minuloročnom víťazstve tímu Dalibora Bartoša porota tento rok hodnotila najlepšie hru, ktorú kódoval Tomáš Fusko. Gratulujeme celému tímu a veríme, že s koncom projektu sa naša spolupráca so skvelými ľuďmi z Cieszyna a Ostravy ešte len začína.
... See MoreSee Less

View on Facebook