News

Facebook Posts

pondelok júl 1st, 2019 - 5:14 pm

Ešte si nehral Hrdinu? Nepoznáš vôbec kapelu Zrní? Tak šup do toho. Hlboký príbeh nesúci sa celým albumom dopĺňa booklet, ktorý je pribalený k CD a je aj súčasťou hry (nájdeš ho v sekcii Bonus).
store.steampowered.com/app/1077730/HRDINA
... See MoreSee Less

View on Facebook

piatok jún 28th, 2019 - 2:18 pm

VEĽKÁ VĚC!
Náš zakladajci člen vydáva spolu s českou kapelou Zrní hru na motívy ich albumu Hrdina počítačový hry jde do světa. Oddychovú prechádzku zvláštnou a chytľavou hudbou si môžeš stiahnuť zadarmo na Steame.
store.steampowered.com/app/1077730/HRDINA/
Daj nám vedieť ako sa ti páčila.
... See MoreSee Less

View on Facebook

nedeľa jún 9th, 2019 - 6:09 pm

Tento týždeň sme boli opäť v Poľsku na vyhodnotení záverečného štvrtého ročníka medzinárodného projektu LAG. Počas štyroch rokov sa naši študenti prepacovali z tých čo sú tu viacmenej do počtu k vedeniu viacerých tímov.

Po minuloročnom víťazstve tímu Dalibora Bartoša porota tento rok hodnotila najlepšie hru, ktorú kódoval Tomáš Fusko. Gratulujeme celému tímu a veríme, že s koncom projektu sa naša spolupráca so skvelými ľuďmi z Cieszyna a Ostravy ešte len začína.
... See MoreSee Less

View on Facebook
TEDI Games is with Jozef Hojo and 15 others.
TEDI Games

sobota máj 18th, 2019 - 4:59 pm

Študenti Teórie Digitálnych hier sa včera šťastlivo navrátili z game jamu, ktorý je súčasťou Letnej Akademie Gier Festival (LAG) v Poľskom Cieszyne. ... See MoreSee Less

View on Facebook

štvrtok marec 28th, 2019 - 7:01 pm

Game jam bol realizovaný v rámci vedeckého projektu VEGA 1/0708/18: Aspekty využívania koncepcie SoLoMo marketingu na zvýšenie povedomia o ekoinováciách ... See MoreSee Less

View on Facebook