News

Facebook Posts

štvrtok november 22nd, 2018 - 12:15 pm

TEDI Games showreel, krátky prehľad našej práce od 2015-2018.
Všetky ostatné projekty nájdete na www.tedigames.sk
... See MoreSee Less

View on Facebook
TEDI Games added 2 new photos.
TEDI Games

pondelok november 12th, 2018 - 5:46 pm

Team TEDI Games sa zúčastnil aj tento rok Bratislava Game Jamu (BGJ2018 @ 9.Nov-11.Nov)

v zložení Dalibor Bartoš, Juraj Mikula, Michal Kabát, Peter Stríž sme vytvorili rytmickú hru RainMaker pre virtuálnu realitu.
Tohtoročnou témou game jamu bolo „ovládanie počasia“.
Hra simuluje indiánsky rituál slúžiaci na vyvolanie dažďa. Šaman sprevádza hráča rituálom a usmerňuje jeho bubnovanie tak aby došlo k vyvolaniu dažďa. Každým správnym buchnutím do bubna hráč privoláva oblaky a ak je oblakov dostatok pohromade tak začne pršať.

Hra používa humor ktorý je sprostredkovaný hláškami komického charakteru ktoré Vám šaman rozpráva počas bubnovania. Hlášky sú plné referencií z pop culture a hier. Taktiež má edukačný charakter, keďže hráča oboznámi s pravou podstatou tohto rituálu.
... See MoreSee Less

View on Facebook

pondelok november 12th, 2018 - 5:46 pm

Game made at 40 hour game jame : Bratislava Game Jam 2018.
Created by :
Dalibor Bartoš, Juraj Mikula, Michal Kabát, Peter Stríž
... See MoreSee Less

View on Facebook

sobota jún 30th, 2018 - 8:42 pm

Členovia TEDI Games získali cenné tretie miesto na Game Jame ktorý bol organizovaný v rámci Festu Anča v Žiline. Odnášajú si domov cenné skúsenosti a nový monitor značky DELL.
Game Jam trval 30 hodín a v zložení [Code] * Dalibor Bartoš * [Graphics] : * Juraj Mikula * [Level design] : * Michal Kabát * sa podarilo vytvoriť hru do zdarného konca.
Témou Game Jamu bolo "V jednote je sila". Vytvorená hra s názvom CO-OP je kooperatívna platformovka pre prostredie virtuálnej reality, kde hráč naraz ovláda postavy ktoré musia spolupracovať aby dosiahli cieľ.
... See MoreSee Less

View on Facebook